top of page

Lokalizacja

Willa Maksymilian położona jest na obrzeżach Bydgoszczy jedynie 3 kilometry od miasta.​

Piękna okolica Willi Maksymilian w bezpośrednim sąsiedztwie ze ścieżkami rowerowymi uwielbianymi również przez zwolenników łyżworolek oraz nordic walking, a także biegów, leśne alejki spacerowe z ławeczkami umożliwiają wymażony odpoczynek.

 

Z naszego obiektu można dogodnie organizować sobie wyjazdy na zwiedzanie miasta Bydgoszczy z pięknymi secesyjnymi kamienicami, cudowną „Wyspą Młyńską” oraz znakomitą Operą Nova i Filharmonią Pomorską. W Bydgoszczy mamy również wiele wydarzeń sportowych i kulturalnych między innymi w Hali Łuczniczka lub na Stadionach Zawiszy czy Polonii.

Po drugiej stronie otoczonej bujnymi lasami Bydgoszczy (ok. 10 km od naszej Willi) znajduje się Leśny Park Kultury i Wypoczynku z parkiem rozrywki, zoo i pięknym ogrodem botanicznym, a zimą wyciągiem narciarskim. Niedaleko jest również do pobliskiego Torunia z wieloma godnymi zwiedzania zabytkami a po drodze dla rozrywki można odwiedzić w Solcu Kujawskim Park Dinozaurów „Jura Park”. Do Inowrocławia też jest od nas tak zwany rzut beretem tam spacer po tężniach solankowych to istny eliksir dla układu oddechowego. Bardzo interesującym punktem w naszej okolicy jest Muzeum Archeologiczne w Biskupinie gdzie dodatkową atrakcją jest przejazd muzealną kolejką wąskotorową ze Żnina przez Wenecję do Biskupina.

Scisła okolica Willi Maksymilian to raj dla grzybiarzy i zwolenników leśnych owoców. Wystarczy wyjść 200 metrów w las i już możemy cieszyć się leśnymi smakołykami.

Odpoczynek, relaks, turystyka, kultura to wszystko na wyciągnięcie ręki zapewnia lokalizacja Willi Maksymilian.

 

Zapraszamy !

                                                      Nasz drugi obiekt:

bottom of page